Místo pro vaše grilování – San José del Álamo

Vzhledem k tomu, že počasí zde v Las Palmas je v poslední době nádherné, napadlo mě uspořádat grilovačku. Bohužel se ukázalo, že není možné si „jen tak“ zajít někam do přírody a udělat táborák. Přátelé mi tudíž doporučili San José del Álamo, kde je Zona Recreativa – krásné místo plné stolů na sezení a grilů, které můžete využít ZDARMA.

V této zóně je více než 85 stolů s lavicemi a konstrukcí, kam lze umístit střechu, či ji například ozdobit. Do celého prostoru se pohodlně vejde zhruba 1000 lidí. Je zde několik částí, v každé je vždy maximálně 7 stolů a jedna či dvě pece se čtyřmi rošty, navíc také stanice s vodou na umytí rukou. V areálu jsou dále pro hosty záchody, velké, prostorné parkoviště a hřiště pro děti s prolézačkami a horolezeckou stěnou. Nechybí samozřejmě ani kontejnery.

 

 

 

 

 

Areál je otevřen každý den od 9 do 19, od dubna do konce září až do 20 hodin. Záchody s umývárnou ale zavírají vždy v 18 hodin. Je zde také malý obchůdek, ale ten je už nějakou dobu zavřený, takže doporučuji vzít si s sebou uhlí a také alobal/grilovací podložku. Jak již bylo zmíněno v medailonku, místo se nachází blízko San José del Álamo, tedy přibližně 14 km od centra Las Palmas. Pohodlně se sem dostanete i autobusem Global (modré) číslo 229, který jezdí každý den každou hodinu vždy v půl ze San Telma, za jednu cestu zaplatíte 1,55€ – cílová stanice je Área Recreativa a jste zde zhruba za 40 minut + poté musíte jít 600m pěšky. Pejsci sem mohou, musíte je mít nicméně uvázané na vodítku u vašeho stolu.

 

Má zkušenost:

Barbecue jsem spojila s oslavou mých a kamarádových narozenin, která se konala v sobotu 1. dubna 2017. Ve středu 22. března 2017 jsem sem vyrazila, abych si místo prohlédla a byla jsem nadšená. V sobotu jsme sem dorazili cca ve 14 hodin a bylo zde naprosto narváno, oslavy tudíž doporučuji pořádat během pracovního týdne, kdy tu je klid. Volný stůl jsme však i přesto našli. Bylo nás zde kolem 30 lidí, což ale vůbec nevadilo, neboť poblíž byly podobné party lidí slavící narozeniny. Plánujete-li tedy grilovat, neznám lepší místo (ani jiné 😀 ), které bych mohla doporučit :).

 

 
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Pinterest
Share On Youtube
Contact us

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

*

code